MTV - Украина

Спасибо! Поделитесь с друзьями!

URL

Вам не понравилось видео. Спасибо за то что поделились своим мнением!

URL


Опубликовано в ТВ Музыкальное
3,108 Просмотров
Теги: Украина

Описание

«MTV Ukraine» («укр. Ем-Ті-Ві Україна») — український музично-розважальний телеканал, що входить в мережу MTV Networks Europe. Канал вперше вийшов в ефір 24 серпня 2007 та першим своїм кліпом показав «Танці» групи «Воплі Відоплясова». 3 вересня 2007 року стартував перший сезон на MTV Україна. Трансляція здійснюється виключно українською мовою. Канал в Україні можна приймати з супутника Amos-2, а також у пакетах кабельного телебачення, де MTV Ukraine згідно з відповідними договорами і ліцензіями замінив MTV Europe.

Обличчям каналу обрано Ірену Карпу, скандальну письменницю. Вона також веде випуски новин MTV News на каналі. В ефірі MTV присутні 4 шоу українського виробництва: Rock Ukraine, MTV день, MTV Ukraine Top 20, Зроблено. Rock Ukraine — щоденне знайомство глядацької аудиторії з новими українськими групами. MTV день — щоденне чотиригодинне музичне шоу. MTV Ukraine Top 20 — український хіт-парад.

Під час святкування першого дня народження каналу MTV Ukraine, яке проводили 3 жовтня у нічному клубі «Цар» були вручені 4 нагороди MTV:
промоушен року: Sony-Ericsson;
рекламодавець року: Coca-Cola;
дистриб’ютор року: Воля-кабель;
медіа агенція Року: MediaVest.

Написать комментарий

Комментарии

Комментарий нет.

Товары и услуги

загрузка...

Новости

Загрузка...

Новости