Чим гарна Туреччина взимку.


 

 

Багато хто з наших співвітчизників на Новий рік їдуть на відпочинок до Туреччини. Хоча в Туреччині на цей період пори року доволі прохолодно. Да і в морі особливо не покупаєшся. Але тим не менш майже всі готелі продовжують працювати і в цей сезон. Так як по нашим міркам в Туреччині ще доволі тепло. А цінова політика набагато нижча ніж в сезон. Наприклад перейшовши за посиланням evrotur.lviv.ua ви зможете пересвідчитись в доступності мандрівки в цю країну навіть для пересічного незаможного громадянина нашої країни. Тому коли у вас можуть виникнути деякі питання щодо турів в туристичну компанію "ЄвроТур" в місті Львів то в режимі онлайн ви можете звернутись до фахівців цієї компанії і отримати змістовну і грунтовну відповідь. Далі ми з вами поговоримо про те на що потрібно звернути увагу перебуваючи в Туреччині на Новий Рік.

Одним із найулюбленіших місць багатьох туристів залишається Стамбул. Це столиця в якій певною мірою поєдналася доля багатьох імперій. В цей період ви можете насолодитись екскурсійним або гастрономічним туризмом. Та отримати багато вражень як від самого міста так і від турецької кухні. Єдине що може зіпсувати вам відпочинок це доволі сира і прохолодна погода яка має місце в цей час. Але це ніщо по зрівнянню з морською прогулянкою по Босфору. В яку входить святкова програма.

В Туреччині є чим здивувати і поціновувачів гірськолижного туризму. Такі гірськолижні курорти в районах  Паландокен, Карталкайя, Улудаг здивують навіть найвибагливішого любителя екстремального відпочинку.

Що стосується туристів які віддають перевагу теплому морю і пасивному відпочинку то найкращим варіантом буде сонячна Анталья. Де ціни на відпочинок нижчі ніж в сезон. Майже в кожному готелі є басейни з підігрівом, сауни, спа процедури. А також спеціально для туристів святкові Новорічні програми з нічними дискотеками та салютами.

Дуже важливо не чекати «гарячих турів». Відпочинок дешевше ви не знайдете. Не зволікайте своїм часом. Тому що як правило кількість місць в цей період істотно скорочується. Тому потрібно завчасно замовити місце в готелі.

 

 


Написать комментарий

Комментарии

Комментарий нет.